Crelan Okapi Aalstar wenst te reageren op de bestolen wedstrijd in Brussels - Crelan Okapi Aalstar
Tickets Restaurant

Nieuws

27 december 2018

Crelan Okapi Aalstar wenst te reageren op de bestolen wedstrijd in Brussels

Voor de hele Crelan Okapi Aalstar familie het eindejaar induikt wil het nog even reageren op de bestolen wedstrijd van afgelopen woensdag op Brussels.

Ons team had de wil uit het dal te klimmen, wat ze grotendeels van de wedstrijd ook deden. Ondanks wat foutjes werden we een duidelijke halt toegeroepen door de afscheidnemende scheidsrechter. Zo werd een propaganda wedstrijd gedegradeerd tot een persoonlijk schouwspel, toch een schande voor het Belgisch basketbal en de Liga.

Wij wensen Serge – als coach van Brussels – te bedanken voor zijn eerlijke analyse, onze spelers en fans voor hun koelbloedigheid. Wat de ref schijnbaar vergeet is dat zijn beslissingen niet alleen spelers raken, coaches raken, medewerkers raken maar ook de modale basketbal fan.

Crelan Okapi Aalstar wenst iedereen die een eerlijke gang van zaken in het basketbal een hart toedraagt een prettig eindejaar en schreeuwen strijdvaardig dat we in 2019 sportief terug slaan.