OKAPI TV: De spelers wensen je prettige feestdagen - Crelan Okapi Aalstar
Tickets Restaurant

Nieuws

17 december 2018

OKAPI TV: De spelers wensen je prettige feestdagen

De warmste en gezelligste dagen van het jaar komen er weer aan.
Ook onze spelers willen de fans prettige feestdagen toewensen. Ze gingen op zoek naar Santa Claus. De drie koningen werden geleid door de Poolster, de spelers door de bal. Kijk je even mee of ze de kerstman vonden?

Wees erbij komende zaterdag tijdens de traditionele kerstwedstrijd.

Met
* De wedstrijd tegen Limburg United
25! dansers in kerstoutfit bij onze Extreme Dancers
Kerstsfeer in de zaal, Korfine restaurant, Crelan Vip Lounge en alle kantines
Crelan Moneyball en het nieuwe SAFIR spel
* Bij winst bieden alle spelers van het eerste team een GRATIS VAT SAFIR aan in de Jupiler Blue Club
* Bovendien delen de spelers na de wedstrijd in de Jupiler Blue Club gratis kerstmutsen uit (zolang de voorraad strekt)

en

Crelan Okapi Aalstar toont zijn (warm) hart in deze kerstperiode. Op 26 december reist Okapi naar Brussels (Vorst Nationaal). Deze wedstrijd staat in het teken van Levensloop. 1 euro per ticket schenkt Brussels aan deze organisatie welke onze club al een paar jaar steunt. Ook nu willen we ons steentje bijdragen. Aan de ingang zullen tijdens onze kerstwedstrijd UNIEKE EN NIEUWE Okapi sjaals verkocht worden door het Levensloop Aalst comité aan 10 euro. De VOLLEDIGE winst wordt tijdens de wedstrijd op Brussels geschonken aan Levensloop.

Koop uw ticket op de website van de club!
BE THERE!